Informujte se na aktuální nabídku a na možnost sestavení individálního ošetření či masáže podle vašeho přání u nás osobně či telefonicky

Kontakt

Novinky

Infraterapie za akční cenu 100Kč/60 min

Infračervené paprsky vytvářejí teplo působící na organismus podobně jako sluneční paprsky ale bez škodlivého UV záření a tím přináší uvolnění, odpočinek, odbourání bolestí a stresu.

- stimuluje svaly a orgány, odbourává chronické bolesti zad a revmatismu

- stimuluje lymfatický systém, čímž posiluje imunitní systém a napomáhá při tvorbě protilátek ničících viry a bakterie

- rozšiřuje tepny, cévy a kapiláry, což zlepšuje krevní oběh a tím předcházíte kornatění cév

- uvolňuje svalové tkáně, čímž se zlepšuje cirkulaci krve a tedy i celkové okysličení a vyživení buněk a jejich detoxikaci

Diamantová mikrodermabraze za akční cenu 100Kč/ošetření

Diamantová mikrodermabraze je jednou z nejoblíbenějších metod v péči o pleť. Navrací pleti zdravý, svěží a krásný vzhled, stejně tak hebkost i pružnost. Výsledek je patrný ihned po skončení ošetření.

Diamantová mikrodermabraze pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. Za současného působení vakua odstraňuje nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Působení vakua zajišťuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Výrazně se tak zkvalitní průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné prostředky. Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejuvenaci (nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivů, vrátí tak biologický čas pokožky zpět a zpomalí její další stárnutí).

 

Nová kosmetická řada: Château de Beauté

Je založena na unikátních vlastnostech červeného vína. Cílem řady je posílení imunity pleti, omlazení, zlepšení elasticity a pružnosti pleti a celkové zlepšení textury a vzhledu pleti. Obsahuje polyfenoly, taniny, bioflavonoidy, resveratrol, enkapsulovaný retinol a kyselinu hyaluronovou.

Neobsahuje polyethylenglykol • neobsahuje parabeny • neobsahuje parafín a minerální oleje • neobsahuje ethylenglykol • neobsahuje umělá barviva a parfémy.

DOPORUČUJEME

Autorská intuitivní masáž za 650,-Kč / 60 min.

 

Masážní pás

- zeštíhluje, uvolňuje svalstvo       50,-Kč / 15 minut

- aplikace je možná souběžně při kosmetickém ošetření nebo současně s aplikací skořicového zábalu

 

Omlazující a detoxikační péče o ruce - 89,-

Nechte své ruce hýčkat a dopřejte jim péči, kterou si zaslouží.

Procedura obsahuje:

- aplikaci čistícího antimikrobiálního gelu s olivovým olejem

- detoxikační peeling se solí ze žlutého moře se zeleným čajem

- nanesení vyživujícího hydratačního krému s ovčí placentou

Sídlíme zde:

Běchorská 2231/19

Praha-Horní Počernice

www.mapy.cz